Formy płatności

1. W ramach funkcjonowania Sklepu możliwe są następujące sposoby płatności:

a) przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy :

numer rachunku: 66 1140 2004 0000 3302 3568 6233

Tomasz Falkiewicz
Vena Promotion
ul. Wojska Polskiego 5a
84-360 ŁEBA

b) za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej Shoper Płatności
- Jeżeli zdecydujesz się na tę płatność system automatycznie skieruje Cię na bezpieczną stronę na której wybierzesz swój bank i wygodnie dokonasz opłaty.

- System obsługuje także płatności za pomocą kart MasterCard i VISA.

- Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

- Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro za pośrednictwem serwisu Bluemedia.pl

- Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu Bluemedia.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:
BlueMedia.pl – spółka Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie (adres siedziby: ul. Powstańców Warszawy 6 81-718 Sopot), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000320590, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku, kapitał zakładowy w wysokości 2.000.000 zł w całości opłacony, NIP: 5851351185.

2. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

3. Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu. W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi Sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl